Sex Shop Story

18. října 2015 v 4:18 | Anna |  Pro dospělé
Jak už jsem nakousla v minulém článku v této rubrice, mým předešlým zaměstnáním bylo prodávání v sex shopu. Hodně lidí se ptá, jaké to bylo, jestli tam chodili úchylové, co se nejvíc prodávalo, jestli tam chodili víc muži, nebo ženy. V tomto článku se pokusím svoji téměř roční praxi tak nějak shrnout.


K téhle práci jsem se dostala přes jeden inzertní server. Náhoda. Potřebovala jsem dělat něco jiného, než obsluhu v mekáči. Ta představa, že bych v něm zkejsla dýl, než měsíc, byla děsivá. Byla jsem pozvána na pohovor, který se odehrával v jednom nákupním centru u občerstvení, prostě normálka. Hodně jsem o tu práci stála a tak jsem se patřičně informovala a vymódila. Tehdejší vedoucí byla moc milá elegantní slečna tak okolo třicítky, víc ani ťuk. Ptala se na takové ty věci, jako jestli mám přítele a jestli mu to náhodou nebude vadit (toho jsem tou dobou neměla). Jestli by nevadilo rodině, kde pracuju (nevadilo, rodina za mnou do práce chodila vykecávat). Pak už šlo prostě o klasický pohovor. Peníze sice nic moc, ale jak se ukázalo, v takovém obchodě se člověk moc nepřetrhne.

Byla jsem pozvána na druhé kolo výběrového řízení, tentokrát už na prodejnu. Než jsem tam vešla, třikrát jsem se rozhlídla, jestli nejde někdo známý. Tyhle problémy časem zmizely. Uvnitř čekala mladá prodavačka, trochu víc zvědavá, než mi bylo příjemné, ale nakonec jsme našly společnou řeč. Tehdy jsem se dozvěděla, že jsem přijatá. Mým úkolem bylo projít si prodejnu a porozhlídnout se kde co je. Přiznám se, že jsem absolutně nevěděla, kam s očima. Ale na první pohled se mi hrozně moc zalíbila skleněná dilda. Vypadají opravdu nádherně, spíš jako šperk než jako erotická pomůcka.

Ten den jsem zažila i svého prvního zákazníka. Neobsluhovala jsem ho já, ale bedlivě jsem poslouchala. Byl to takový od pohledu divný chlapík. Tak nějak jsem už od dveří tušila, pro co si asi přišel. Jo, byla to umělá vagína. Prodavačka se bez mrknutí oka zeptala, jestli by chtěl vibrační, nebo nevibrační, ukázala mu veškeré alternativy. Ptala se, jestli by mu případně nevadilo, kdyby to bylo spíš ve tvaru pusy nebo análu. Pán si pohmatem vybral jednu z napodobeniny lidské kůže, prodavačka mu na to doporučila vhodný gel na vodní bázi, bezalkoholovou dezinfekci a pudr a pán spokojený odešel.

Můj opravdu vlastní první zákazník byl poněkud složitější. Byla jsem tenkrát na zaučování na jiné prodejně, než jsem byla zvyklá a poprvé úplně sama. Jednak jsem byla vyjevená z té zodpovědnosti a jednak z toho, že úplně přesně nevím kde co mají. Pán si přišel pro něco na stimulaci prostaty. Chtěl spíš něco vibračního a já jsem měla za úkol mu to v prodejně najít, dát mu do toho baterky a ukázat, jaké to má funkce. Doba, než jsem to vůbec našla, byla neskutečná, ovšem pravé peklo nastalo, když jsem měla najít správné baterky. Červená až za ušima jsem zkoušel jeden typ za druhým a nic tam nepasovalo. Třepal se mi hlas i ruce, všechno mi padalo, chlapík čekal a neříkal nic. Nakonec si teda milostivě něco vybral, koupil si na to gel a dezinfekci, já mu všechno poctivě namarkovala, ale do tašky už jsem mu to dala bez dezinfekce. Vsadím se, že ji tam má na kase odloženou dodnes.

Na své první domovské prodejně jsem vyfasovala extrémně pořádkumilovnou pedantskou kolegyni. Co chvíli jsem měla telefonát, že na mopu byl třeba vlas a tak... Jo, uznávám, nejsem zrovna skřítek pořádníček. Na prodejně jsem ale bývala většinou sama a tak jsem si v pauze mezi zákazníky mohla číst, psát smsky a volat. V té době jsem se poznala s jedním takovým panem dokonalým. Ačkoli jsem si to přísně zakázala, zakoukala jsem se do něj víc. Neměli jsme absolutně nic společného, jen ten sex a ten byl skvělý. Několik dní po sobě jsme se bavili tím, že jsme rozvíjeli fantazie na téma moje nová práce a co bychom mohli vyzkoušet. Nikdy k tomu ale nedošlo.

Každá prodejna má své stálé zákazníky. Mezi ty patřil tady překupník erotických dvd. Stálí zákazníci byli obvykle spíš pánové, kteří chodili na dvd, většinou vyloženě sběratelé, ale tenhle byl jiný. Nakupoval to ve velkém, pak to kopíroval a prodával dál. Zezačátku byl strašně milej, ačkoli jsem kvůli němu hrozně často musela zůstat v práci třebas i čtvrt hodiny po zavíračce (chodil zásadně těsně před koncem). Jednou jsem se nechala pozvat na punč na náměstí. Tam mi začal vymlouvat tehdejšího přítele, nabízet peníze za sex (fuj, nesáhla bych na něj ani klackem přes potok i nezadaná) a byl hoodně dotěrný. Punč jsem ani nedopila a zdrhla jsem boční uličkou z náměstí domů. Už jsem ho pak nikdy neviděla.

Nebylo úplně neobvyklé, že mi někdo nabízel peníze za sex. Jeden pán byl tak zoufalý, že chtěl ženě kupovat různé stimulační krémy a povzbuzující kapky. Trápilo ho, že si sex s ním neužívá a že nedosahuje orgasmu. Začali jsme se bavit o jiných alternativách uspokojování, říkala jsem mu, že by jí měl spíš koupit nějaké krásné prádlo, zapálit svíčky, otevřít láhev vína, udělat jí masáž. Pak zkusit orální sex... Pán tvrdil, že naprosto netuší, co má tam dole dělat a partnerka prý si neřekne. Tvrdil, že prádlo pro ni je moc drahé, ale na to, aby si zaplatil lekce orálního sexu, by zjevně měl. Tomu už nepomůže ani svěcená.

Jiný zákazník mi nabízel finanční odměnu za to, že ho budu vyplácet bičíkem. Mít na to jen trochu náturu, asi bych do toho šla, byl to celkem sympaťák. Ale já dominantní zrovna moc nejsem.

Jednou interním mailem profrčel dotaz, co která prodavačka dostala od zákazníka. Já jsem od jednoho, který byl při první návštěvě krapet protivný, dostala růži. Pán měl problémy s partnerkou a na usmířenou jí hodlal zakoupit anální kolík. Brblal, že je všechno moc drahý a že v Německu to mají levnější. Sdělila jsem mu, že ceny nevymýšlím a k nákupu ho nenutím. Druhý den přišel s omluvou a s kytkou. Prý se s ním stejně rozešla a že kdybych měla zájem, mám se ozvat. Vizitku jsem přirozeně vyhodila sotva za sebou zavřel dveře. Ovšem dámu, která od spokojeného zákazníka dostala bibli, fakt nepřekonám.

Občas bylo trošku těžší udržet před zákazníkem profesionální tvář. To třeba ve chvíli, kdy mi do krámu naběhl pán od hlavy k patě ověšený bižuterií. Pokud napíšu, že měl na každém prstě alespoň tři prstýnky, tak ani trochu nekecám. Měl na několikrát propíchané uši a v každé dírce blýskavou štrasovou náušnici. Přihasil si to na podpatcích. V obličeji a postavou prostě normální chlap, krom dámského spodního prádla i poměrně normálně oblečený a rozhodně ne oholený. Vím to, protože k nám přišel zkoušet kostýmy. Hrozně se mu líbily různé sestřičky a pokojské, ideálně v lakované variantě. Chvíli mi tak po prodejně pobíhal chlupatý chlap v rudé podprsence a růžových tangách. Bohužel neměly moc pánský střih a tak mu během zkoušení tak trochu vykoukl úd. Chvilku jsem bojovala s tím, zda mu to říct.Nakonec jsem ho decentně upozornila a pán se mi velmi omlouval, že je tak trochu netradiční. Tu dobou jsem ale na pokoji ve studentském bytě bydlela s transsexuálem, takže jsem se celkem ničím šokovat nenechala. Nakonec si nic nekoupil a hrozně moc se omlouval, že jsem kvůli němu vytahala půl prodejny. V zásadě mi to vůbec nevadilo, byla to vlastně zajímavá zkušenost, škoda, že nebyl čas a odvaha z něj vysondovat, jak to vlastně má hozený.

Ne každý byl ale takhle příjemný. Jedním stálým nezákazníkem se stal dosti obtloustlý děda se zálibou v nošení krajkových punčošek na holé tělo. Nic proti této zálibě, ačkoli bych ji u vysloužilého rockera úplně nečekala. Strašně rád mi vyprávěl své zážitky z nudapláže, kde ho odsuzovali za onanii (no, moc se nedivím). Opravdový zlo ale nastalo, když se rozhodl, že mi ony punčošky ukáže. Tak trochu jsem doufala, že si jen vyhrne nohavici, ale on sundal celé kalhoty. A tam, pod značným pivním mozolem, to bylo. Stařecký penis v krajce. Ne zrovna věc, kterou bych si ráda pamatovala. Naštěstí každá vzpomínka časem vybledne. Lidská nahota mi obecně zvlášť nevadí. Tomuhle pánovi by ji měli úředně zakázat. Ovšem korunu tomu nasadil, když se v kabince začal obšťastňovat a komentovat to. Obvykle bývám spíše milá, tehdy jsem skutečně nebyla. Ale stejně přišel znovu. No alespoň mi poradil, kde koupit levné a kvalitní punčochy. U nás je samozřejmě nekoupil nikdy.

Obecně měli mužové tak nějak pocit, že když stojím za pultem v sex shopu, musím být permanentně nadržená sexuální mašina. Ne, fakt ne, pánové. Musím vás zklamat. Jo, sex je super věc, jasně, ale smyslem mého života tak nějak není. A k něterým věcem jsem získala odstup právě i díky téhle práci. Nač si taky tahat práci domů...

Ale abych nezmiňovala jen pány, samozřejmě k nám chodily i ženy a to dost. Sice asi ne v tak hojném počtu, ale to množství rozhodně nebylo zanedbatelné. Za zmínku určitě stojí jedna domina se zálibou v latexu. Chválila náš obchod, že máme latex vždycky dobře zapudrovaný a udržovaný, ale že jí stejně nikdy moc dlouho nevydrží. Paní mohlo být tak okolo čtyřicítky, možná i víc. To, že je domina, na ní bylo vidět tak nějak na první pohled. Vysoké černé kozačky, dlouhé rudé nehty, výrazné líčení. Zkoušela si šaty, na které jsem měla zálusk i já (ačkoli latex nenosím) a k tomu rudý podvazkový pás. Vyprávěla, že jí oblečky obvykle kupují otroci a že je výjimečné, že je na nákupu sama. Obvykle jí její svěřenci latex jak kupují, tak leští. Prý si mám taky takové pořídit, že je to ohromně praktické.

Většina žen ale měla úplně obvyklá přání. Nějaký hezký vibrátor, kvalitní venušiny kuličky (pro ty k nám chodily i hodně starší ženy, které trpí např. inkontinencí, kuličky jsou ve své podstatě spíše medicínská než erotická pomůcka).

Jednou mi přišel zákazník pro nějaký dobrý vibrátor pro milenku. Koupil všechno včetně dezinfekce a gelu. Chvíli poté mi celý nadšený volal na služební telefon (číslo našel na netu), jak je to úžasné, jak jsem mu skvěle poradila a jestli prý mám přítele. Měla jsem, ale zlobil. Chlapík byl tak nadšený, že si ani nevšiml, že jsem mu pípla gel dvakrát a že mi zaplatil vlastně asi o tisícovku víc. Naštěstí jsem měla jeho číslo, tak jsem mu to zavolala. Prý by si toho ani nevšiml, ale že prý když už volám, tak se staví. Při té příležtosti jsem byla pozvána na oběd (což jen tak neodmítám), povídali jsme a vyšlo z něj, že je vlastně dost fajn. Stavil se pak ještě koupit vibrátor pro manželku a koupil jeden i pro svou oblíbenou prodavačku. Sotva za ním klaply dveře, vibrouše jsem vrátila kam patří, nákup vystornovala a peníze šla rozfofrovat. Doteď mám plnou kosmetickou taštičku, úžasný stylový batůžek, kožené kozačky, bundu,... No, řekněme, že to nebyl zrovna levný kamarád. Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...

Během toho roku, co jsem tam pracovala, jsem byla přesunuta na jinou prodejnu do jiného města. Jak už jsem zmínila, moc jsem si nesedla s kolegyní a tak jsem to uvítala. A jsem za to ráda. Úžasnější novou kolegyni jsem si snad ani nemohla přát. Prvně jsemz ní měla vlastně trochu strach. Živila se částečně jako kosmetička, takže mi na prodejnu naklusala perfektně nalíčená blondýna s gelovými nehtíky, oháknutá do úzkých světlých džínů a flitrového topu. Kdybych tušila, co se z ní vyklube... Byla na prodejně stejně nová, jako já, taky vůbec netušila kam jaké papíry patří a co se má jak dělat a bylo jí to náležitě fuk. Hned první den jsme zjistily, že máme rády podobnou hudbu a máme na dost věcí podobné názory. O vánoční společné směně jsme pak plnily obchod výbuchy smíchu, jaké jsem nezažila od puberty. Řešily jsme, jestli, když spolknem zabezpečovací kód, budeme pískat a budou nás šacovat. Dokonce jsme jednomu kódu i zastřihly rožky, aby se dobře polykal. Zjistily jsme ale, že po takové úpravě už není funkční.

Časem jsme založily v jednom z šuplíků knihovničku, kam každá z nás něco donesla a takhle jsme byly schopné se bavit celé dny. Pak jsme objevily kouzlo tabletu a filmů a seriálů online. Tolik jsem toho snad neviděla za celý život. Úžasné na tom bylo, že to vedení absolutně nevadilo, pokud byl pořádek. Což často nebyl. Když jsme na střídačku začaly skládat dvoutisícové puzzle, už to byl asi problém, ale krom toho, že se při inventuře rozbilo, nám na to nikdy nikdo nic neřekl.

S kolegyní jsme se potkávaly po práci v hospodě, ale já jsem dojížděla a neměla jsem moc času. Nabídla mi tedy bydlení u sebe. V 1+1 spolu s mopsem bez očička. Výborný spolubydlící, chrápal víc než já. Na bytě jsme mívaly skoro ještě větší bordel než na prodejně. Nechápu, že jsme to mohly obě vydržet tak dlouho. Možná naše přátelství tak nějak umocňovaly skleničky na víno, do kterých se naráz vleze celá sedmička. Na tyhle časy budu ještě dlouho s láskou vzpomínat.

Bohužel kolegyně záhy odešla a na její místo dosadili šílenou mrchu. Už asi po týdnu mi začala šéfovat a jakékoli problémy okamžitě hlásit vedení. U srdce hřál jen fakt, že někteří zákazníci chodili cíleně jen na mou směnu a ne na její. Ale od té doby, co už nejsme kolegyně, je i ona hrozně milá a v zásadě fajn holka. Jen pracovat už bych s ní nemohla.

Pokud si ještě na nějaký zajímavý zážitek vzpomenu, určitě o něm napíšu pokračování, ale myslím si, že je to z těch zajímavějších věcí všechno. Klidně se ptejte v komentářích, ráda odpovím. Měla jsem tu práci ráda. 

22 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 tereza-straw tereza-straw | E-mail | 18. října 2015 v 21:15 | Reagovat

Tenhle článek mě děsně pobavil :D a taky jsem překvapená. Některé tvé jednání mi připadají, jak vystřižené z nějakého filmu, jejíž hlavní hrdinkou je děsně chytrá a oslnivá baba!
Je špatné, že něco takového čtu v sedmnácti letech ? :O :D

2 bez-iluzi bez-iluzi | 18. října 2015 v 22:13 | Reagovat

[1]: Ježiš, děkuju moc, já se bála, aby to nebylo trapný :-D Děsně chytrá a oslnivá fakt nejsem, to já se jen tak občas snažím tvářit. A myslím, že v sedmnácti už to tvůj mravní vývoj fáákt ohrozit nemůže :-D

3 ladypilgrim ladypilgrim | E-mail | Web | 22. října 2015 v 8:33 | Reagovat

DÍKY SKVĚLE JSEM SE POBAVILA A DOČETLA DO KONCE ♥

4 Anna Anna | Web | 22. října 2015 v 15:40 | Reagovat

[3]: Děkuji, děláš mi radost

5 piuPIU piuPIU | Web | 10. listopadu 2015 v 14:39 | Reagovat

Zajímavá zkušenost. Občas jsem si říkala, že by mě taková práce dost lákala. Ale pak jsem si uvědomila, že ne každej zákazník by byl "konvenční", a občas bych se asi potkala s někým, koho bych považovala za úchyla. Takovejch lidí mám dost v rodině a mezi kamarádama (a jsem ráda, že nevím, pro co si choděj do sexshopu), takže jsem radši vzala místo někde jinde :D

6 Narcis Narcis | Web | 10. listopadu 2015 v 14:40 | Reagovat

Škoda, že článek není delší. Tak jsem se do něj začetla... :D) Každopádně máš hodně zajímavé zkušenosti. Kdybych měla pracovat v nějakém sex shopu, asi bych se sama cítila tak trochu jako nymfomanka a obdivuju tě, že sis zachovávala chladnou hlavu.

7 Sonča Sonča | E-mail | Web | 19. prosince 2015 v 0:06 | Reagovat

:D :D :D Bože, já snad chci jednou pracovat v sex shopu! :D

Fakt mě to pobavilo! :) A zodpovědělo mi to pár otázek, který i mě zajímali.. např: Jestli tam chodí víc ženy nebo muži a jaký typy lidí tam asi chodí...

Jen ty jsi to podala fakt vtipnou formou.. :D Palec nahoru! :D

8 Maruš Maruš | 19. prosince 2015 v 0:09 | Reagovat

Skvěle napsané, taky jsem se začetla. Uvědomila jsem si teprve s poslední větou, že jsem to celé přečetla a je to opravdu dlouhé. Normálně články takhle nečtu, protože nejsou skoro nikdy tak strhující. Popřemýšlejte nad napsáním něčeho delšího ;). Pošlete to do nakladatelství a třeba se vám podaří vydat kniha. Myslím, že máte talent. Přeji hezký večer :)

9 Snílek Snílek | E-mail | Web | 19. prosince 2015 v 0:20 | Reagovat

Máš můj obdiv za to, že jsi do toho vůbec šla :D Já bych doma ani nemohla říct, že tam dělám. Když teda pominu skutečnost, že jsem strašně stydlivá, když přijde na ty věci kolem sexu (jo, přítel měl se mnou peklo :D) Někdy bych tu zkušenost chtěla zažít, ale jak říkám, jsem strašně stydlivá, takže bych do té prodejny musela asi vlézt bočním vchodem vedoucího temné uličky a v práci nosit masku, aby mě nedej bože někdo pak na ulici poznal :D Jinak na tom ale nevidím nic špatného :D

10 Luna Dark Luna Dark | Web | 19. prosince 2015 v 0:31 | Reagovat

Já bych se těm zákazníkům smála celej den, asi to není prace pro mě :D ale máš alespoň skvělý zkušenosti :D

11 Holoubek Holoubek | E-mail | Web | 19. prosince 2015 v 1:07 | Reagovat

Já mám sexuální tematiku velmi ráda, ráda si o ní povídám, čtu... (díky za článek ;)) Ale v sexshopu bych asi pracovat nemohla, právě kvůli oněm zvláštnějším případům, nejsem na ně dostatečně otrlá. :D Ale je velkou pravdou, že s příjemnými lidmi je i blbá práce snesitelnější a s nepříjemnými i ta nejlepší práce nesnesitelná.
Nicméně by mne zajímalo, jak by se v takovém obchodě projevovali někteří mí známí nebo můj amant... :D

12 Coneja^^ Coneja^^ | Web | 19. prosince 2015 v 8:19 | Reagovat

Wow, tak to teda pobavilo :D .. a taky jsem se dozvěděla něco nového, děkuji :))) .. Na tuhle práci bych asi neměla nervy, ale zní to strašně zajímavě. :)

13 Alue Alue | 19. prosince 2015 v 11:22 | Reagovat

Článek je skvěle napsaný, moc mě bavil :) Sebe si v takové prodejně vůbec neumím představit :) Brala bych úchyláky smetákem :D

14 Illumináti Illumináti | Web | 19. prosince 2015 v 11:23 | Reagovat

such práce
                                                   wow
                                       much sex shop
                                    very muži
                             so přítel

15 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 19. prosince 2015 v 12:07 | Reagovat

Trochu nechápu tu anketu, článek vůbec pohoršující není a vždycky jsem měla pocit, že dělat v takovém obchodě není nic zvláštního, prostě prodáváš a jednáš se zákazníky, to o jakých věcech, je vedlejší :) Nikdy by mě nenapadlo, že by prodavačky v Sex shopech byly prostitutky nebo tak něco. Každopádně bych asi v takových obchodech dělat nemohla, protože bych se v těch pomůckách absolutně nevyznala, no, není to moje parketa :) ale jako zkušenost se ti to může hodně hodit. :D

16 hedd hedd | Web | 19. prosince 2015 v 13:07 | Reagovat

Heh, to by asi nebylo nic pro mě. Rdím se, jen co kolem nějakého takového obchodu projdu. :D i když zkušenost by to byla asi dobrá! :)

17 Jíťa Jíťa | Web | 19. prosince 2015 v 13:29 | Reagovat

Parádní článek! Když kolem podobnýho obchodu jdu, říkám si, jak se tam asi musí prodavačkám pracovat... teď už to vím :D Víc takových osvětových příběhů! :)

18 Silwiniel Silwiniel | Web | 19. prosince 2015 v 13:37 | Reagovat

No, tak tam bych rozhodně pracovat nemohla...Ale máš teda zážitky na celý život :D

19 E81 E81 | E-mail | 19. prosince 2015 v 15:05 | Reagovat

Myslím, že si ma inšpirovala k tomu, čo by mohla byť moja vyvolená práca - aj keď je možno prekvapivé, že pre niekoho by to mohla byť práca snov. Avšak, je to miesto, kde by som sa slovne nemuselo držať na uzde, ľudia by sa na mňa nepozerali vyjavenými očami. Akurát udržať si pracovný odstup by bolo pre mňa zásadne.

20 Katie Katie | Web | 19. prosince 2015 v 16:19 | Reagovat

Hmm, zajímavé, zajímavé. Já jsem tohle léto poprvé zavítala do sexshopu s kamarádkou a byl tam divnej chlap, kterej se nakláněl přes pult, přeměřoval si nás, páč kámoška chtěla podvazkovej pás a já samodržící punčochy. A pak se ptal, jestli nechcem nějakýho vibrouše. Na to jsem mu odpověděla, že to je asi dobrý, že máme radši živý a on prý že někdo si rád hraje...
Zní to zajímavě, ale nejsem si úplně jistá, že bych to zvládla, i když vždycky, když jdu na privát kolem Erotic City, tak si představuju, jaký by to asi bylo mít tam brigádu, hehe.

21 zuzana koubkova zuzana koubkova | E-mail | Web | 19. prosince 2015 v 17:37 | Reagovat

Super článek! Nějak jsem si vždycky myslela, že do sexshopů chodí úplně obyčejní lidé pro vcelku obyčejné pomůcky a ejhle! ono je to tam samý úchyl :-)

22 Veronica Red Veronica Red | Web | 19. prosince 2015 v 19:42 | Reagovat

Skvělý článek! Nádherně jsem se do něho začetla a taky mě nejednou pobavil. :D Jen tak dál :)
Já osobně radši nakupuji erotické pomůcky přes internet, bohužel hlavně kvůli tomu, že jediný sex shop v našem městě byl zrušen. Asi to moc pobuřovalo jehovisty :X

23 Jana Jana | E-mail | Web | 19. prosince 2015 v 20:08 | Reagovat

Já bych chtěla pracovat v sexshopu ... :) A ty jsi mne v tom jen utvrdila...

24 Adeleide Adeleide | 19. prosince 2015 v 20:20 | Reagovat

„...ani klackem přes potok“. Díky za vtipný článek, bylo to poučné. :):)

25 retrofeeling retrofeeling | Web | 19. prosince 2015 v 20:46 | Reagovat

Nooo, hezké zážitky máš :-D To by mě nikdy nenapadlo, co se v SS děje :-D

26 Nany Nany | Web | 19. prosince 2015 v 21:10 | Reagovat

Inu, náhodou to může být sranda, potkávat a obsluhovat všechny ty "úchyláky".. A taky má člověk všechny zajímavé věci, co by se mu mohli hodit, každý den na očích a na dosah ruky :D

27 ichi ichi | E-mail | Web | 19. prosince 2015 v 21:52 | Reagovat

Na článek jsem narazila na titulní straně blog.cz, nu a protože byl v názvu "sex", kdo by na něj neklikl, že? :-D
Příspěvek mě vážně pobavil a taky se mi hrozně líbilo, jak jsi jej napsala. Asi sem budu vítat častěji. :-)

28 Inamorata Inamorata | E-mail | Web | 19. prosince 2015 v 22:22 | Reagovat

Super článek, vždycky mě zajímalo, jak se taková prodavačka v sex shopu cítí. :D Já bych se asi styděla. A obdivuju tě, že jsi se naučila v takovém množství zboží orientovat. Já bych asi skončila na stejném bodě, jako ty u svého prvního zákazníka. :D

29 Anna Anna | Web | 20. prosince 2015 v 0:35 | Reagovat

Strašně moc děkuji za skvělé komentáře a omlouvám se, že neodpovídám každému z vás jmenovitě, ale po delší odmlce je toho strašně moc. Ale slibuji v brzku další článek :-)

30 Loretten Loretten | Web | 20. prosince 2015 v 13:08 | Reagovat

Když jsem viděla v létě vývěsky, že Erotic City shání prodavačky, ptala jsem se mámy: hele vadilo by ti kdybych prodávala vibrátory? A máma: Práce jako práce. Ale bohužel nechtěli brigádníky, takže jsem skončila v callcentru - zákaznická linka. Taky je tam někdy se zákazníkama sranda i tohohle druhu - ero věci máme v nabídce taky. "Proč mi nedorazila objendávka? Těšil jsem se na to na víkend." A v objednávce anální kolík, klystýr... :D :D :D práce s lidma je úžasná. :D Tvůj článek mě dost pobavil. :) Pěkně napsané.

31 DRAK DRAK | Web | 20. prosince 2015 v 15:46 | Reagovat

Vtipné a dobře se to čte. jakoby člověk seděl někde u skleničky a poslouchal ony zážitky ze života (Hrabal tomu říkal pábení).
ač je většina příhod komických, věřím, že často do smíchu vůbec nebylo. já bych klidně v sex shopu dělal už kvůli zajímavým lidem, co tam přijdou. jenže plat by mě nejspíš neuživil, takže nic...

32 Wendy Wendy | Web | 20. prosince 2015 v 17:26 | Reagovat

Jako hrdinka z nějakého filmu,nebo knížky :D já jsem v létě na brigádě knížek na ne vhodnější téma přečetla celkem dost :DDD jinak to musela být zajímavá zkušenost :DD

33 BarbaraJane BarbaraJane | Web | 20. prosince 2015 v 17:32 | Reagovat

Do sexshopu mě poprvé zatáhla mamka, to byl zážitek. O rodičích člověk nechce vědět, že souloží, natož pak s nimi vybírat pomůcky :D Byla jsem rudá až za ušima a říkala jsem si, že to prodavačka musí vidět a musí si o mně myslet svoje. Jsem pitomá, tady vidím, že i prodavačka je úplně normální člověk a neřeší, jestli se tam já stydím :D

34 Sigmund Werther Sigmund Werther | Web | 20. prosince 2015 v 18:17 | Reagovat

Zajímavé čtení. Určitě to musela být dobrá zkušenost, všechno lepší, než pracovat v McDonald's :-)

35 Antea Antea | Web | 20. prosince 2015 v 22:14 | Reagovat

Páni, tak tohle je zajímavá pracovní zkušenost :-)

36 Hann. Hann. | Web | 20. prosince 2015 v 22:22 | Reagovat

Mě to pobavilo :D Já byla v takové prodejně jen jednou a to proto, že jsem ze srandy chtěla koupit svítící kondomy :D Jsem rychle přišla a rychle odešla. A doufala jsem, že mě nikdo neviděl. Radši ani ta prodavačka :D
Ale ten chlap-onanista, no fuuuj.

Dělají vlastně v sex shopech i chlapi nebo netušíš? :)

37 mestie mestie | 20. prosince 2015 v 22:36 | Reagovat

uuuuuuuuuuuuuuuuuuužasný :3

38 Arien Arien | 21. prosince 2015 v 9:19 | Reagovat

To byl naprosto suprový článek. moc jsem se u něj pobavila. Nikdy bych neřekla že práce v sex shopu může být takhle fajn.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama